Samuel Sagan: Navždy Láska, Biely Orol (Atlantské Tajomstvá II)

AT2

O titule
"Navždy Láska, Biely Orol" je druhým zväzkom tetralógie Atlantské Tajomstvá, ktorej dej sa odvíja tesne pred zánikom atlantskej civilizácie.

Potom, ako prežil stretnutie s Drakom Hlbočiny a nefilimskou kňažkou, nebezpečne krásnou Felíciou, sa Zar vracia do svätyne Eisraimu. Hoci už nie je spáč, jeho zasväcovací tréning sa zďaleka neskončil, práve naopak, pokračuje ešte intenzívnejšie.

So svojimi novonadobudnutými schopnosťami sa Zar stane dôležitou súčasťou Džervinovho tímu, ktorý pracuje na vytvorení Archívu, živej pamäti zázračného atlantského poznania. Archív má byť ich darom ľudstvu novej doby, ktorá nastúpi potom, ako Atlantída zanikne.
V kráľovstve hmiel im pokračujúci rozklad polí situáciu rozhodne neuľahčuje, a tak všetci budú nútení vydať zo seba to najlepšie.

Druhý zväzok okrem pútavého príbehu obsahuje ďalšie fascinujúce opisy atlantskej technológie, duchovného poznania a exkurzie do iných úrovní reality. Očakávajte prekvapenia!

Súvisiace texty
O autorovi

Ďalšie diely
Bohovia sú múdri - Atlantské Tajomstvá III
Návrat Lietajúceho Draka - Atlantské Tajomstvá IV

Technické údaje (fyzickej knihy)
420 strán · rozmer 165x237 mm · hmotnosť 787 g · slovenský jazyk · ISBN 9788089285143 · limitovaný náklad

Knihu si môžete objednať v papierovej podobe alebo bezplatne prečítať (alebo vytlačiť) priamo na našich stránkach alebo si ju stiahnuť vo formáte vhodnom pre elektronické čítačky (Amazon Kindle a pod.).

Objednať Čítať na webe Stiahnuť pre el. čítačku